07:45 - 09:00

In mei 2025 hebben we in twee sessies met accountants genoten van een goed ontbijt en hebben we met elkaar doorgepraat over aandeelhoudersgeschillen. In november van dit jaar hopen we dit opnieuw te doen. Graag nodigen wij u uit in ons kantoor voor een kleinschalige ontbijtsessie, speciaal voor accountants. Met een maximum van zes deelnemers is er in een informele setting volop ruimte voor het delen van kennis en ervaringen uit uw praktijk.

Wat kunt u verwachten?

Tijdens de komende ontbijtsessies zullen wij onder het genot van een smakelijk ontbijt en goede koffie met elkaar in gesprek gaan. Deze keer willen we kijken naar bedrijven waar het financieel niet goed gaat en die willen herstructureren. Welke mogelijkheden zijn er? Wanneer kan je een akkoord met schuldeisers sluiten en onder welke voorwaarden? En hoe zit het met langlopende overeenkomsten (denk bijv. aan een huurovereenkomst) die als een molensteen om de nek kunnen hangen? Welke mogelijkheden biedt de WHOA op dat vlak?

We willen graag onderlinge ervaringen delen en doorpraten over de toepassing in de praktijk. Deelname is kosteloos. Het is ook mogelijk om met meerdere kantoorgenoten / collega’s (maximaal 2) deel te nemen.

  • Inzicht in het proces en de werking van een crediteurenakkoord
  • Praktische handvatten rondom het beëindigen van duurovereenkomsten in het kader van de WHOA
  • Concrete voorbeelden uit de praktijk en rechtspraak
  • Ruimte voor vragen en interactie

Wanneer?

De ontbijtsessies vinden plaats op woensdag 12 november 2025 om 07.45 uur en op woensdag 19 november 2025 om 07.45 uur in ons kantoor in Kampen aan het Meeuwenplein 9A. Graag hebben wij op één van deze momenten een inspirerende ontbijtsessie met u.

Aanmelden?

Wilt u uw aanwezigheid uiterlijk 16 oktober a.s. hieronder aan ons doorgeven?

Datum

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Onze advocaten kijken uit naar uw komst!

Deel dit evenement

Expertises bij deze evenementen